Okolice ulicy Trakt Lubelski, Borków, Cylichowska gdzie dominuje zabudowa jednorodzinna i szeregowa. Pokaż więcej Działka inwestycyjna 4.940 m2 w gminie Wawer / Zerzeń
Dom z garażem Wawer Falenica.Do wynajęcia jest dom jednorodzinny o pow. 162m2, położony na działce 500m2.Powierzchnia domu 142 m² + garaż 20 m2. Rozmieszczenie. 162 m 2. +200 pkt. Nr ref. gratka-84519. 5 900 zł/mc. Warszawa, Wawer, mazowieckie.
Nov 4, 2023 · Warszawa • Miedzeszyn Strzygłowska. 180 m² • 5 pokoi. 8 306 zł/m². 1 495 000 zł. Dodane 2023.06.29. dom na sprzedaż. Wawer. Komfortowy dom w osiedlu zamkniętym. Do sprzedania komfortowy, duży budynek w zabudowie bliźniaczej w zamkniętym osiedlu w Wawrze w okolicy ul Strzygłowskiej.
Osiedle Zagórzańska. Nowoczesna linia architektoniczna, elewacja wykończona estetycznymi i funkcjonalnymi materiałami oraz optymalna na dzisiejsze potrzeby klientów powierzchnia i struktura pomieszczeń – tak w skrócie można określić naszą nieruchomość. Lokale mieszkalne mają nowoczesny układ pomieszczeń, możliwa jest więc
5. 250 m². Osiedle domów w zabudowie szeregowej zlokalizowane jest w spokojnej i zielonej dzielnicy Wawer osiedle Anin Sadul, zwanej płucami prawobrzeżnej Warszawy, z dala od zgiełku miasta, Szczegóły ogłoszenia. Archiwalne. Dom wolny od zaraz, ul. Wiązana. Wawer Warszawa. 5 200 zł 225 m².
Oct 19, 2023 · Warszawa • Wawer Trakt Lubelski. 136 m² • 5 pokoi. 9 118 zł/m². 1 240 000 zł. Dodane 2023.10.19. dom na sprzedaż. Nowy Dom Trakt Lubelski w pobliżu trasy S2. Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w nowej inwestycji przy ul. Trakt Lubelski.
Dom 200m Warszawa Wawer / Trakt Lubelski/Floriana, bliźniak , kwatery. 1 150 000 z dom do remontu na sprzedaz w Domy. dom do remontu na wsi w Nieruchomości.
Trakt Lubelski 387 B, 04-667 Warszawa (Wawer) tel.: 539 675 110 e-mail: mapa dojazdu . Sklep Rybny pl. Anny Jabłonowskiej 1, 21-150 Kock tel: 818 591 407.
Mieszkania Osiedle Wawer Warszawa - Oferty kupna, sprzedaży, najmu i wynajmu mieszkań - Sprzedaż i wynajem mieszkań Osiedle Wawer.
Na Wawrze dostępnych jest 250 ofert nowych mieszkań znajdujących się w 7 inwestycjach deweloperskich. Deweloperzy na Wawrze mają w sprzedaży nowe mieszkania powierzchniach od 32 do 118 m², w tym: kawalerki - 8 lokali. mieszkania 2-pokojowe - 77 lokali. mieszkania 3-pokojowe - 86 lokali. mieszkania 4-pokojowe - 44 lokale.
Domy Złotniki. Dodaj ogłoszenie: Bezpłatne ogłoszenia nieruchomości. Domy na sprzedaż Warszawa ul. Trakt Lubelski. Bez pośredników. Najwięcej aktualnych ogłoszeń bez pośredników z Warszawy tylko na Adresowo.pl.
Dec 22, 2023 · Odkryj ten 4 pokojowy dom na wynajem w miejscowości Warszawa, Wawer, za cenę 10 000 zł/miesiąc. Ten dom na wynajem, położony na działce o powierzchni 312 m² ma 160 m² powierzchni użytkowej i 160 m² powierzchni całkowitej. Biuro nieruchomości Biuro Nieruchomości Joanna - House jako najważniejsze zalety mieszkania wymienia: umeblowanie, garaż, prąd. Otodom 64927644